Placené stáže pro studenty v digitální agentuře

Stáž, kterou si zamilujete

V rámci placené stáže pro studenty získáte bezplatné školení od předních odborníků v oboru. Vyzkoušíte si pestrou škálu aktivit, kterou práce v digitální agentuře přináší. Po celou dobu stáže Vám bude k dispozici zkušený mentor, který Vám pomůže zvládat výzvy i zjistit, co by pro Vás v budoucnu mohlo být tím ideálním zaměřením. Budete se podílet na projektech velkých nadnárodních společností, středních i menších firem nebo i živnostníků. Na konci stáže na Vás navíc může čekat pracovní příležitost.

Placené stáže pro studenty

Vašeho času si vážíme. Ani my pro klienty nepracujeme zadarmo, proto je stáž spojená se zajímavým finančním ohodnocením.

Kde sídme a v jakém prostředí stáž probíhá?

Dvěma slovy úžasné prostředí. Sídlíme na Letné v těsné blízkosti Letenského náměstí.

Naše vlastní kanceláře jsou zařízeny ve skandinávském stylu kombinující dřevo a rostliny. Do vyhlášené Pho u Letné je to přesně 30 kroků.

Jak dlouho stáž trvá a jaká je časová náročnost?

Placené stáže pro studenty trvají 4 měsíce. Jsme si vědomí potřeby kombinovat získávání zkušeností se školními povinnostmi. Štáž v objemu 66 hodin měsíčně proto společně rozdělíme dle časových možností a potřeb.

O #MD works

Jsme digitální agentura. Zakládáme si na práci odváděné včas, precizně a se smyslem pro obchod. Díky tomuto přístupu s námi spolupracují velké nadnárodní korporace, střední a malé společnosti i živnostníci. Poskytujeme kompletní služby zahrnující online marketing včetně sociálních sítí, public relations, tvorbu obsahu, vývoj a správu webových stránek či aplikací a grafický design. Naši odborníci jsou pro své komplexní hluboké znalosti a dovednosti vyhledávaní i pro přípravu marketingových strategií, které zpravidla zároveň pomáháme realizovat. Většina našich klientů s námi začala spolupracovat na základě doporučení. Přečtěte si jako o nás hovoří: Reference digitální agentury #MD works.