Kontakt

# Pozice

Web Developer

Máš zkušenosti s JavaScriptem, PHP, HTML5, CSS3 a svět technologií je Tvým koníčkem? Chceš se podílet na zajímavých projektech? Přijmeme do týmu nadšence, kterého tato práce opravdu baví. Pokud Ti ani nechybí grafické cítění a chuť se zdokonalovat, připoj se k nám a staň se součástí profesionálů ve svém oboru, kteří přináší svým klientům odvážná a kreativní řešení.

# Jaká Tě u nás čeká pracovní náplň?

  • Budeš se podílet na vývoji nových webových stránek
  • Pomáhat se servisem stávajících webových projektů našich klientů
  • B-E / F-E dle tvé preference
  • Aktivně spolupracovat při tvorbě digitálních produktů

# Koho k sobě hledáme?

  • Nadšence do IT, který má prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost HTML, CSS a přinejmenším základy JavaScriptu
  • Máš grafické cítění a povědomí o UX paradigmatech
  • Aktivně se vzděláváš a sleduješ nejnovější trendy v oboru

# Proč jít tvořit marketing právě k nám?

  • Nabízíme přátelskou firemní kulturu – jakékoliv nápady jsou vítány, na dress codu si nepotrpíme a jsme dog-friendly
  • Máš příležitost být součástí nadšenců do digitálního marketingu, kteří disponují dlouholetými zkušenostmi a jsou otevření je předat ostatním
  • Zapojíme Tě do zajímavých projektů, kterých máme pod palcem spoustu
  • Máme krásnou kancelář na Letné, kde se rádi potkáváme
  • Podpoříme Tě v dalším růstu a vzdělání

# Pošlete nám CV

Napište nám
Nenašli jste pozici, která by Vám slušela? To nevadí, i tak se nám ozvěte, třeba něco vymyslíme.
Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

# Říkají o nás

Naše reference od klientů