Kontakt

# Pozice

Copywriter

Patří tvorba obsahu mezi Tvé silné stránky? Baví Tě psát a vymýšlet obsah, který zaujme pozornost druhých? Hledáme do našeho týmu copywritera, který/á bude psát čtivé texty s přesahem do SEO. Pokud máš navíc gramatiku v malíčku, přidej se k nám! Staň se součástí týmu, který se rozhodně nezalekne žádné výzvy a přináší svým klientům odvážná a kreativní řešení.

# Jaká Tě u nás čeká pracovní náplň?

  • Vytvářet webové a marketingové texty
  • Určovat výslednou podobu textového obsahu reklamních sdělení
  • Podílet se na strategii rozvoje SEO a content marketingu
  • Realizovat kreativu a obsah pro kampaně v úzké spolupráci s ostatními kolegy
  • Občas s námi zabloudíš i do dalších oborů digitálního marketingu: obsahová analýza, webová analytika, UX

# Koho k sobě hledáme?

  • Někoho, koho psaní opravdu baví
  • Výborná znalost českého jazyka – ovládáš velmi dobře stylistiku a pravopis
  • Rád/a se vzděláváš a sleduješ nejnovější trendy v oblasti digitálního marketingu
  • Baví Tě i další oblasti digitálního marketingu a jsi ochotný/á se dále rozvíjet

# Proč jít tvořit marketing právě k nám?

  • Nabízíme přátelskou firemní kulturu – jakékoliv nápady jsou vítány, na dress codu si nepotrpíme a jsme dog-friendly
  • Máš příležitost být součástí nadšenců do digitálního marketingu, kteří disponují dlouholetými zkušenostmi a jsou otevření je předat ostatním
  • Zapojíme Tě do zajímavých projektů, kterých máme pod palcem spoustu
  • Máme krásnou kancelář na Letné, kde se rádi potkáváme
  • Podpoříme Tě v dalším růstu a vzdělání

# Pošlete nám CV

Napište nám
Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

# Říkají o nás

Naše reference od klientů