Kontakt

# Kariéra

Jaké je to být součástí #mdworks?
Poznejte nás, rádi Vám domluvíme setkání s kýmkoliv
z týmu a odpovíme na otázky.

Hledali jsme se, až jsme se našli a takoví my jsme:

#01
PŘÁTELŠTÍ

Zakládáme si na přátelském a vstřícném přístupu nejen mezi kolegy, ale snažíme se tento náš milý zlozvyk přenášet i do vztahů s klienty. Zatím se nám to vždy vyplatilo v obou směrech a moc děkujeme za všechna slova chvály a doporučení.

#02
KREATIVNÍ

Kreativita je pro každého z nás individuální a my to plně respektujeme. Co nás však dostává do varu je týmové kreativní flow, kdy všichni jedeme na jedné vlně. V tu chvíli nás nic nezastaví a vznikají nám pod rukama ty nejlepší nápady.

#03
PROFESIONÁLNÍ

To, co děláme a jak vystupujeme by nešlo bez patřičné dávky profesionality. Naše práce je naší vizitkou a první dojem uděláte prostě jen jednou. Chceme, aby jste se u nás cítili jako doma, ale na druhou stránku ctíme hodnoty společenského chování a vzájemné úcty.

# Pozice

Aktuálně hledáme

Koukněte se na seznam otevřených pozic, třeba najdete místo právě pro Vás.

# Pošlete nám CV

Napište nám
Nenašli jste pozici, která by Vám slušela? To nevadí, i tak se nám ozvěte, třeba něco vymyslíme.
Vyplněním kontaktních údajů souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů v souladu s Nařízením EP a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (“GDPR”) a se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Udělení souhlasu je dobrovolné a může být kdykoli bezplatně na adrese správce odvoláno.

# Říkají o nás

Naše reference od klientů